Draagconsulenten Nederland

Onderstaande draagconsulenten in Nederland hebben 1 of meer cursussen gevolgd bij het Instituut voor Hechting.

 

Groningen

 

Ouders op komst
www.oudersopkomst.nl
info@oudersopkomst.nl / 0625635816
Groningen

Knuffel & Koester – Corina Alkema
www.knuffelenkoester.nl
info@knuffelenkoester.nl / 0621395927
Grootegast

Mamamée – Ilse Oskam
www.mamamee.nl
ilseoskam@yahoo.com / 0598372565
Hoogezand

 

Friesland

 

Draagmemmie – Josette Zwier
draagmemmie.jouwweb.nl
draagmemmie@gmail.com
Dronrijp

Ooiebeest – Roosmarie Scholten
www.ooiebeest.nl
info@ooiebeest.nl / 0611370519
Heerenveen

Happy Baby Joure – Suzanne van Cappellen
www.happybabyjoure.nl
happybabyjoure@gmail.com / 0641212754
Joure

Sleepydust, draagconsulente Lemmer – Miranda Gedaan
www.sleepydust.nl
info@sleepydust.nl / 0623186221
Lemmer

Noflik Dragen – Francisca Abma
www.noflikdragen.nl
noflikdragen@outlook.com / 0610509809
Oudehorne

 

Drenthe

 

Marjolein Koller
jarlomein@gmail.com / 0613479646
Gasselternijveenschemond

 

Overijssel

 

Berryl Baby – Berryl Victorian
www.berrylbaby.nl
berrylbaby@gmail.com / 0621204143
Almelo

Marian Bekkers
marian@familiebekkers.nl / 0653982035
Dalfsen

Het Hart Babycoaching – Sanne Albers
www.hethartbabycoaching.nl
Deventer

Draag je Liefste – Dagmar Morren-Roewen
www.draagjeliefste.nl
draagjeliefste@gmail.com / 053-7504247
Enschede

Ikdraagjewel.nl – Maaike Elzinga
www.ikdraagjewel.nl
consult@ikdraagjewel.nl / 053-3690012
Enschede

De Draagmijn – Willemijn Meinen-Hendriks
www.dedraagmijn.nl
willemijn@dedraagmijn.nl / 0613984583
Hardenberg

Paula Baby Care – Paula Bos
Neonatologieverpleegkundige Medisch Spectrum Twente
pbosbc@gmail.com / 0631196502
Hengelo / Enschede

Draagconsulent Hengelo – Nynke Bos
www.draagconsulenthengelo.nl
nynke@draagconsulenthengelo.nl / 0649974422
Hengelo

Jasmijn Groenewoud
Jasmijnbinnekade@hotmail.com / 0653527434
IJsselham

Over-dragen – Vanessa Bos-Harland
www.over-dragen.nl
info@over-dragen.nl / 0641460800
IJsselmuiden

Moederhart en Geboorte In Kaart – Martine Bökkers
www.jegeboorteinkaart.nl
info@moederhart.nu
Raalte

Mens & Kinders – Roelie Valkenier
www.mensenkinders.nl
mensenkinderszwolle@gmail.com
Zwolle

 

Flevoland

 

Coan dragen – Corina Groen & Anna Schraa
www.coandragen.nl
coandragen@gmail.com
Lelystad

 

Gelderland

 

Doekje erom – Annemarie Rood-Vermeulen
doekjeerom.nl
info@doekjeerom.nl / 0614434010
Apeldoorn

Draagvraag.nl – Astrid ten Berge-Benders
astrid_benders@hotmail.com
Apeldoorn

Flora Zonnenberg
floradragen@gmail.com
Apeldoorn

Draagconsulent Arnhem – Barbara Reijs
www.draagconsulentarnhem.nl
draagconsulentarnhem@gmail.com / 0643171758
Arnhem

Praktijk bij Brechje – Brechje Furman
www.bijbrechje.nl
praktijk@bijbrechje.nl / 0618732014
Arnhem

Draagfoto – Ilse van Grevenhof
www.draagfoto.nl
Bennekom

Dromen Dragen – Lianne Graumans
www.dromendragen.nl
Bennekom

Draagvragen.nl – Gonneke Peeters-Verberne
www.draagvragen.nl
gonneke@draagvragen.nl / 0620214240
Culemborg

Little Wellness – Luzet Bezemer
www.little-wellness.nl
info@little-wellness.nl / 0627843921
Ede

Het Torenkamertje – Hanneke van Dijk
www.hettorenkamertje.nl
hettorenkamertje@gmail.com / 0623785914
Nijkerk

Draagwereld – Janine te Pas
www.draagwereld.nl
janine@draagwereld.nl
Nijmegen

Praktijk voor zwangerschapsyoga, babymassage en traumatherapie – Ada Bontje
www.pironbontje.nl
info@adabontje.nl / 0243601123
Nijmegen

Vera v/d Wijngaart
0613520011
Nijmegen

‘t Geboortehuys
www.geboortehuys.nl
info@geboortehuys.nl / 0267440033
Oosterbeek

Veilig Dichtbij – Arianne Verdoes
www.veiligdichtbij.nl
ajverdoes@hotmail.com / 0630161911
Scherpenzeel

Dragen in de Betuwe – Marloes Leeuwis-van Wijk
www.dragenindebetuwe.nl
info@dragenindebetuwe.nl / 0625200774
Tuil

Von Va Voom & Wowven BV – Maaike Sterken
www.vonvavoom.nl & www.wowven.com
support@vonvavoom.nl
Ugchelen

Draagknoop – Samantha Fleuren
www.draagknoop.nl
info@draagknoop.nl / 0614021234
Weurt

Babywearing Rocks – Roxy de Beauvesier Watson
roxjewatson@gmail.com
Wijchen

Het Kleine Begin – Jacqueline Kleinpenning
www.hetkleinebegin.nl
info@hetkleinebegin.nl / 0622595996
Zevenaar

Carried Away – Anouk Pross
www.carriedaway.nl
info@carriedaway.nl / 0638075788
Zutphen

 

Utrecht

 

Up & Close – Sabine Lokin
www.upandclose.nl
sabine@upandclose.nl / 0639723992
Amersfoort

Borstvoeding & meer – Mirjam Zwaal
www.borstvoedingenmeer.nl
mirjam@borstvoedingenmeer.nl / 0642526186
Utrecht

Finowero – Saskia Hendriks-Smidt
www.facebook.com/finowero
finowero@gmail.com
Utrecht

Kraamzorg Happiness – Melissa Velsen
melissa_velsen@hotmail.com
Woerden

 

Noord-Holland

 

Babyverpleegkundige – Esther van Bloemen-Bartels
www.babyverpleegkundige.nl
esther@babyverpleegkundige.nl / 0613734848
Amstelveen

Draagmaar – Maaike Bouwman
www.draagmaar.nl
info@draagmaar.nl
Amsterdam

Ikbenmama.nl – Yasmijn Moerman
www.ikbenmama.nl
yasmijn@ikbenmama.nl / 0646345242
Amsterdam

Een lieve last – Tineke Kolkman-Springintveld
www.eenlievelast.nl
info@eenlievelast.nl / 0611727620
Bovenkarspel

Cuddle-up – Jonet van Groenigen
www.cuddle-up.com
info@cuddle-up.com
Bussum

Ghanna Loot
https://doekenbiebhaarlem.wordpress.com/
www.kleinehelden.nl
Haarlem

Gooisch Grut Geboortezorg – Manon Aué
www.gooischgrut.nl
Gooischgrut@gmail.com
Oudorp (Alkmaar)

Dragen in Schagen – Marije Visser
drageninschagen.nl
info@drageninschagen.nl
Schagen

Draagjuf Ratna – Ratna Meijer
www.draagjufratna.nl
info@draagjufratna.nl / 0652594042
Uitgeest

Caniso – Carolien Barendregt
www.caniso.nl
carolien@caniso.nl / 0614714094
Zaandam

Draagpunt – Danielle van Houwelingen
www.draagpunt.nl
info@draagpunt.nl / 0611753582
Zwaag

 

Zuid-Holland

 

Oermensjes – Brechje Koster
www.oermensjes.nl
info@oermensjes.nl
Barendrecht

Catelijne Evita Verloskundige
catelijnestam@gmail.com
Berkel en Rodenrijs

Baby & Kind Coach – Mirre Kastelein
www.babykindcoach.nl
info@babykindcoach.nl / 0651964636
Brielle

Draag me mee – Ellen Wolvekamp-Klein Langenhorst
www.draagmemee.nl
ellen@draagmemee.nl / 06-27027585
Capelle aan den IJssel

Aidulac – Annette Luimeaidulac.nl
www.aidulac.nl

info@aidulac.nl / 0652432862
Delft

Delftdraagt – Hanneke Vinke
www.delftdraagt.nl
hanneke@delftdraagt.nl / 0651689084
Delft

Ik neem je mee – Marloes de Graaf
www.ikneemjemee.net
marloesdegraaf@gmail.com / 0626468389
Den Haag

DraagPracht – Talli Los
www.draagpracht.nl
info@draagpracht.nl / 0641693568
Dordrecht

JanneCo – Janneke Blom
www.janneco.nl
info@janneco.nl / 0612665495
Hardinxveld Giessendam

Babypraktijk Lianne – Lianne van der Hoek-Vermeulen
www.babypraktijklianne.nl
info@babypraktijklianne.nl
Krimpen aan den IJssel

Zorg&Zo – Nel van Dam
www.zorgenzo.com
info@zorgenzo.com / 0630307360
Krimpen aan den IJssel

Mama Nova – Lotte Beugelsdijk
www.mamanova.nl
info@mamanova.nl / 0713626744
Leiden

DichtbijDragen – Kitty Schilperoord
www.dichtbijdragen.nl
info@dichtbijdragen.nl / 0646323133
Oud-Beijerland

Borstvoeding Ridderkerk – Marieke van Beuzekom
www.borstvoedingridderkerk.nl
info@borstvoedingridderkerk.nl / 0612330792
Ridderkerk

Saskia van ‘t Nedereind
www.kraamzorgsaskiazorgt.nl
0649877032
Rotterdam

Het Knooppunt – Saskia de Mik
www.hetknooppunt.nu
post@hetknooppunt.nu / 0648933395
Voorschoten

 

Zeeland

 

Carry heart 2 heart – Mirjam Versluis-Oostema
mirjamoostema87@gmail.com
Bruinisse

Klein Geluk – Gaby de Wit
gabydewit@hotmail.com
Bruinisse

Vraag en draag – Marijke Lodder
www.vraagendraag.nl
contact@vraagendraag.nl / 0655760002
Burgh-Haamstede

Carry with love – Kirsten Koudstaal
www.carrywithlove.nl
info@carrywithlove.nl / 0653799094
Goes

Wrap N Care – Nancy Seghers
www.wrapncare.nl
nancy@wrapncare.nl / 0624862874
Terneuzen

LieverDragen.nl – Patricia Keser
www.lieverdragen.nl
info@lieverdragen.nl / 0613386850
Vlissingen

De Verloskundige Draagt – Katja van Aller
www.deverloskundigedraagt.nl
0617175252
Vlissingen

 

Noord-Brabant

 

t Speelse Lammetje – José Spuls
www.draagdoekhulp.nl
jose@draagdoekhulp.nl / 0683369476
Chaam

Praktijk Bijzonder – Suzan van Velthoven
www.praktijkbijzonder.nl
info@praktijkbijzonder.nl / 0617854671
Dussen

Leren dragen – Marlous van der Waal
www.lerendragen.nl
lerendragen@gmail.com / 0615249600
Eindhoven

Mamma Saar – Sara Simons
www.mammasaar.nl
saar@mammasaar.nl / 0652075989
Son

LiefsLies – Ingelise van Leeuwen
www.liefslies.nl
info@liefslies.nl / 0651829247
Etten Leur

Dragen kun je Leren – Sascha Kolman
www.dragenkunjeleren.nl
info@dragenkunjeleren.nl / 0634084677
Hoogerheide

Schaapjes in de wei – Sanne Feskens
www.schaapjesindewei.nl
Oudenbosch

Kinderpraktijk Amare – Hanneke Gouw
www.kinderpraktijk-Amare.nl
info@kinderpraktijk-Amare.nl / 0630545273
Rosmalen

Dapper Dragen – Melinda Mészáros
www.dapperdragen.nl
melinda@dapperdragen.nl / 0626679726
Vught

Dotjes en Doeken – Renske Vermeer
www.dotjesendoeken.nl
info@dotjesendoeken.nl / 0622113323
Waalre

 

Limburg

 

MamaDoek – Daisy Jansen-Janssen
daisy.janssen@live.nl
Grevenbicht

De Dragerij – Bregje Janssen
dedragerij.nl
info@dedragerij.nl / 0613023700
Leveroy

Heerlijk Dragen – Fabienne Kortooms
www.heerlijkdragen.nl
info@heerlijkdragen.nl / 0031 621405110
Maastricht

Lindekracht – Meta Kierkels
www.lindekracht.nl
info@lindekracht.nl / 0636541513
Weert

 

Op zoek naar een draagconsulent in België? Kijk op deze pagina voor een overzicht.

Op zoek naar een draagconsulent wereldwijd? Kijk op deze pagina voor een overzicht.

Op zoek naar een consulent FTZB in Nederland of België? Kijk op deze pagina voor een overzicht.