Draagconsulenten België

Onderstaande draagconsulenten in België hebben 1 of meer cursussen gevolgd bij het Instituut voor Hechting.

Antwerpen

BabyBuidel – Ellen Cools
www.instagram.com/baby_buidel
babybuidel@gmail.com / 0472885981
Oostmalle

Draagateljee – Stefanie Van Looy
www.draagateljee.be
info@draagateljee.be / 0486395803
Edegem

Draagdromen – Magalie Clymans
www.draagdromen.wordpress.com
magalie.clymans@outlook.be / 0494498979
Puurs-Sint-Amands

Ellen Michiels
ellenmichiels483@hotmail.com / 0494930201
Herselt

Esther Degeest
estherdegeest@yahoo.com
Duffel

Karada Herselt / Draagconsulente Herselt – Sandrine Wouters
www.draagconsulente-herselt.be
info@karada.be
Herselt

Madoek – Karen Laenen
www.madoek.be
karen@madoek.be / 0479298856
Terhagen

Stadvroedvrouwen – Birgitta Le Clef
www.stadvroedvrouwen.be
birgitta.babymassage@gmail.com / 0479866782
Antwerpen

Zoedeloe – Zoë de Smet
www.zoedeloe.be
zoedeloe@hotmail.com / 0479415424
Broechem

Kind of nature – Annelies Redant
info@kindofnature.be / 0498482029
Berlaar

Limburg

Draag me graag – Kris Cauberghe
kris.cauberghe@hotmail.be / 0477644013
Houthalen

Dragen met Karen – Karen Kerkhofs
www.facebook.com/dragenmetkaren
dragenmetkaren@gmail.com / +32492/910396
Kaulille

Heerlijk Dragen – Fabienne Kortooms
www.heerlijkdragen.nl
info@heerlijkdragen.nl / 0031 621405110
Dilsen-Stokkem

Frederix Liesbeth
frederixliesbeth@gmail.com / 012730355
Borgloon

Gioia Ciardiello
www.vroedvrouwenpraktijkvolverwachting.be
gioia.ciardiello@icloud.com / 0472344089
Alken

Portami – Sabrina Claes
portami.baby@gmail.com / 0471991803
Beringen

Pret à porter – Saskia van der Laak
www.p-a-p.be
info@p-a-p.be / 0477471489
Vliermaal

Rebekka Vreys
rebekkavreys@hotmail.com / 0472654244
Lummen

Vroedvrouwenteam Levenslicht – Lorijn Jansen
www.levenslicht.be
info@levenslicht.be / 0472358722
Hechtel

Oost-Vlaanderen

Anaïs Van Quickenborne
anais.vq@hotmail.com / 0474981384
Gent

Bolle buik – Jo-Ann Vandermeiren
www.bollebuik.shop
hello@bollebuik.shop / 092278401
Mariakerke

De Babykangoeroe – Ellen Sergeant
www.debabykangoeroe.be
Overmere

Kiddybips – Ria Vanhee
www.kiddybips.be
info@kiddybips.be / 092784647
Gent

Vlaams-Brabant

Inge Aelbrecht
www.kinepraktijkinge.be
ingeaelbrecht@hotmail.com / 0474554644
Malderen

Doekjes en Broekjes – Ann Hendrikx, An Moeyaert, Sandra Ritzen
www.doekjesenbroekjes.be
info@doekjesenbroekjes.be / 016509071
Leuven

Draagnouk – Anouk Stroobants
draagnouk@gmail.com / 0478435754
Elewijt

Ester Drabs
ester.drabs@gmail.com / 0474922314
Dilbeek

Het Draagbeest – Lies Leën
0474725353
Zemst

In de Doek – Ruth Sneyers
ruthsneyers@gmail.com / 0474252013
Wilsele

Kinderpraktijk (binnen)-pretjes – Annelies van Driessche
www.binnen-pretjes.be
annelies@binnen-pretjes.be
Herne

Knoop&Go – Leentje Van Dijck
www.knoopandgo.be
knoopandgo@telenet.be / 0484110590
Asse

Mama’s Fit – Liesbeth De Feyter
www.mamasfit.be
info@mamasfit.be / 0499931514
Sint-Joris-Winge

Mom&kid – Dehaspe Kathy
www.momandkid.be
info@momandkid.be
Huizingen

Op de roze wolk – Emily Bamps
www.opderozewolk.be
emily.bamps@opderozewolk.be / 0479476798
Holsbeek

Sandra Huysmans
huysmanssan@gmail.com / 0498577490
Kortenberg

Sare Boon
sareboon@hotmail.com / 0498018502
Neerlinter

Tinneke Wittockx
wittockx.tinneke@gmail.com
Aarschot

West-Vlaanderen

Draagconsulente Marien Claerbout
www.facebook.com/Draagconsulente-Marien-Claerbout
marien.claerbout@gmail.com / 0476862885
Roeselare

Op zoek naar een draagconsulent in Nederland? Kijk op deze pagina voor een overzicht.

Op zoek naar een draagconsulent wereldwijd? Kijk op deze pagina voor een overzicht.

Op zoek naar een consulent FTZB in Nederland of België? Kijk op deze pagina voor een overzicht.